top of page

With a little help from my friends...     John Lennon

Kavárnu Cafe Club najdete velmi snadno /zde/. Nachází se přímo v centru města Uherský Brod, v Úzké uličce naproti radnice. Řešením interiéru, výtvarnými výstavami, hudebními, literárními, dramatickými programy či filmovými videoprojekcemi navazuje na atmosféru Golden Sixties, jež si místní mohou pamatovat ve spojitosti se známým Cavern Clubem z přelomu šedesátých a sedmdesátých let.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Hned při vstupu do kavárny Vás přivítá dobová hudba idolů a kapel zlaté éry. Jejich fotografie na polepech stěn doplněné kopiemi dobových plakátů a fotodokumentací aktivit Cavern Clubu zpříjemňují společnost v přízemní barové části. V knihovně také naleznete monografie ikon populární a klasické hudby, k dispozici jsou i jiné druhy literatury, noviny a časopisy.

 

 

Několik schodů nahoru návštěvníky zavede do klubové části kavárny, jež nabízí prostor výtvarným expozicím v oblasti malby, kresby, grafiky nebo fotografie. O pravidelných vernisážích výstav i o dalších klubových akcích se můžete dočíst přímo na plakátech v kavárně, informace naleznete také v uherskobrodském měsíčním kulturním přehledu a aktuálně i na našem webu.

 

 

Srdečně Vás do Cafe Clubu zveme a doufáme, že Vás některý z pořadů zaujme. Těšíme se na Vaši návštěvu!

 

Váš Cafe Club

bottom of page